KONST / Litografier / Serigrafi 11818032
nr 1181 8032
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Serigrafi, Komposition. Signerad, numrerad 208/250, motivet: 40x40
Utrop:
4.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 7 maj 2018
kl 18:35:52
1.700 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely